BFK Biegłego Rewidenta
Wiesława Rybińska


adres:
Brzozowa 24 , 05-200 Wołomin

telefon:
+48 606 466 081

e-mail:
wrybinska@bfk.net.pl

NIP:
125-048-00-07

Numer podmiotu uprawionego
do badania sprawozdzań
finansowych:

3782

Doświadczenie

Wiesława Rybińska – Biegły Rewident nr ewidencyjny 12347

Ukończyła Wydział Zarządzania na kierunku Rachunkowość i Finanse Uniwersytetu warszawskiego. Uzyskała Świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego w jednostkach gospodarczych o różnym profilu działalności (produkcja, sprzedaż, usługi, budownictwo i inne), co pozwala jej na podjęcie się realizacji zleceń o zróżnicowanym stopniu trudności.

Od roku 2008 uczestniczy w badaniach bądź bada sprawozdania finansowe podmiotów gospodarczych działających w różnych formy organizacyjnych, w tym: działalność gospodarcza , spółki osobowe, spółki kapitałowe, biura podróży, spółdzielnie, uczelnie oraz inne.

Uzyskaną wiedzę stale pogłębia uczestnicząc w specjalistycznych konferencjach, kursach oraz szkoleniach obligatoryjnych biegłych rewidentów.

Spośród innych firm wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta oraz wiedza i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Nasz profesjonalizm oparty jest na wieloletnim doświadczeniu.

Jeśli zależy Ci na wyborze biura rachunkowego i biegłego rewidenta z kwalifikacjami i wieloletnim doświadczeniem, który zrealizuje nawet najtrudniejsze zlecenie, to dobrze trafiłeś.


Copyright © 2013 BFK Biegłego Rewidenta Wiesława Rybińska